Nowa Honda Jazz Crosstar e:HEV Promocje

Jazz Crosstar e:HEV – Wszystkie oferty

Opcja 1: 5-letni Pakiet Serwisowy za 1 zł

Zyskaj nawet do 6 000 zł! Promocja nie łączy się z Opcją 2

Oferta obowiązuje od 04.09.2023 r. do odwołania i dotyczy tylko nowo złożonych zamówień na samochody z 2023 roku produkcji. Oferta nie łączy się z pakietem ubezpieczeń za 1 zł. Oferta nie obowiązuje w przypadku zakupu w ramach najmu długoterminowego „Twój Nowy Samochód” i „Honda AutoPro”. Regularna cena Pakietu Serwisowego wynosi 5 999 zł. Cena Pakietu Serwisowego w ramach promocji wynosi 1 zł brutto. Najniższa cena Pakietu Serwisowego z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki wynosi 5 999 zł. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu przeglądów znajdują się w książce gwarancyjnej samochodu i umowie serwisowej. Więcej informacji o ofercie udzieli najbliższy Dealer Hondy.

Opcja 2: Pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW za 1 zł

Promocja nie łączy się z Opcją 1.

Oferta obowiązuje od 04.10.2023 r. do odwołania i dotyczy tylko nowo złożonych zamówień na samochody z 2023 roku produkcji. Oferta nie łączy się z pakietem serwisowym za 1 zł. Więcej informacji o ofercie udzieli najbliższy Dealer Hondy.

Jazz Crosstar e:HEV

Pakiet Iluminacyjny -50%

Pakiet zawiera: białe podświetlenie przestrzeni na nogi kierowcy i pasażera, podświetlane listwy progowe, podświetlenie wnęk klamek wewnętrznych oraz kieszeni na drzwiach i oświetlenie konsoli centralnej.

Oferta obowiązuje od 20.11.2023 r. do odwołania i dotyczy tylko nowo złożonych zamówień na samochody z 2023 roku produkcji. Oferta łączy się z innymi promocjami oraz finansowaniem. Promocja dotyczy tylko zamówień złożonych jako Euro Opcja, czyli montowanych fabrycznie. Nie dotyczy pakietu zamówionego do montażu u Dealera. Regularna cena Pakietu Iluminacyjnego w ramach Euro Opcji wynosi 7 900 zł. Cena Pakietu Iluminacyjnego w ramach Euro Opcji w promocji wynosi 3 950 zł. Najniższa cena Pakietu Iluminacyjnego w ramach Euro Opcji z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki wynosi 7 900 zł. Więcej informacji o ofercie udzieli najbliższy Dealer Hondy.